Skvělé koupelny I.

Vlastní dům přinese mým klientům vždy velkou radost a štěstí. Je mojí prací, aby to štěstí bylo co největší. Proto jsem kdysi najal talentované architekty, aby vytvářeli nádherné domy. Proto jsme v ES pronikli do světa financování, abychom učinili domy více dostupné. A proto se nově zaměřuji na vybavení domu, když chci, aby dům mé klienty dlouhé roky těšil také svým zařízením. Začínáme koupelnami. 🙂

Tento Blog je o zcela nové cestě jak přinést klientům ES naprosto skvělé a unikátní koupelny za peníze standardního řešení.

Vždy jsme měli u velkých prodejců keramických obkladů a sanitárního zařízení domluvené pro své klienty výborné slevy. Občas si však tato dobrá myšlenka vylámala zuby na lidském faktoru. Někdy se nám stávalo, že konkrétní prodavač na vzorkovně upřednostnil svoji provizi a klientům vnutil obklad mnohem dražší. Navíc často v nepěkném aranžmá. Špatná koupelna za hodně peněz nebylo řešení, které jsme mohli akceptovat.

A tak jsme našli nový způsob, který nám přináší velké uspokojení.

Skvělá Martina Zahradníková společně s architekty ES oslovila přímo zahraniční výrobce keramiky. Domluvili velké objemy a přímý dovoz pro naše klienty. Přímý dovoz šetří na maržích prodejců. Bez marží umíme nakupovat pro klienty za polovinu. I luxusní materiály se tak rázem staly dostupnými. Z těchto top obkladů a dlažeb bylo pro naše architekty již snadné vytvořit parádní nadčasové koupelny.

Já sám mám z tohoto postupu velkou radost. Skvělý materiál za výbornou cenu. Výborně navržená koupelna, která bude těšit ještě za mnoho let. Další velký krok v naší službě. To je moment, který mne hřeje na duši. 🙂

Pojďme se tedy podívat na prvé tři koupelny. Tyto vznikaly v zadání vytvořit koupelnu, která odpovídá standardní ceně ES. Tedy kde klient nepotřebuje žádné peníze navíc.

Koupelna 1 – Ordes  

Tato koupelna je navržena ve standardu ES. Tedy použitý obklad, dlažba, sprchový kout i vana odpovídají ceně základního provedení ES. Nad rámec standardu je v tomto případě zrcadlo,skříňka pod umyvadlo a případně bidet, pokud klient ocení.

Koupelna 2 – Moneos

Také tato koupelna je navržena ve standardu ES. Použitý obklad, dlažba, sprchový kout i vana odpovídají ceně základního provedení ES. Nad rámec standardu je v tomto případě zrcadlo,skříňka pod umyvadlo a případně bidet, pokud klient ocení.

 

Koupelna 3 – Frades

U této koupelny je použitý obklad mírně nad standardem ES. Pro klienta bude tato koupelna znamenat příplatek k základní ceně 20.000,-Kč. Nad rámec standardu je v tomto případě zrcadlo,skříňka pod umyvadlo a případně bidet, pokud klient ocení.

 

Jsem nadšený. Koupelny, za které by dříve klienti dopláceli skoro sto-tisíc, dnes díky Martině, máme za standardní cenu. Baví mne, když uvádíme do života skvělé nápady.

Další koupelny kolegové dokončují a budou skvělé.

Tak zase někdy brzy na shledanou Váš David Mencl.

4 komentáře článku “Skvělé koupelny I.

  1. Dobrý den. Vážim si Vašich odborníků, již jsem zhlédla to, co mě o tom přesvědčilo. Koupelna. Toto slovo ve mě ponechává to, co jsem ale zažila v dětství. Vyrůstala jsem v něčem, co chci alespoň trošičku ponechat. Klasiku. V těchto koupelnách sice vidím konfort a prostor, ale pro mne neznamená osobní potěšení. Je obrovská. Nejsou zde skříňky na koupelnové( tretky, nutnosti). Chci poličky, skříňky, ne neosobní prázdno. Mohu si ponechat tento názor, pokud chci stavět s ES.?

    • Dobrý den Zdeňko, rozumím naprosto. Náš návrh vnímejte jako základní ideu. V ES pak doufáme, že každý si svůj prostor dotvoří podle svého citu. Náš cíl je vytvořit výborný základ za výborné peníze. Rozhodně se nenechejte naší vizí nijak omezit. Spíše inspirovat. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *