Dnes mám pro Vás, milí fanoušci mého Blogu a dobrého bydlení, další tři úžasné koupelny. Mám z tohoto nového projektu mimořádnou radost. Věřím, že potěší i mnohé z Vás. 🙂

V červnu jsem Vám v tomto Blogu představil novou strategii, kterou v ES přinášíme svým klientům excelentní koupelny za naprosto mimořádné ceny. Uvědomujeme si, jak skvělá koupelna ještě výrazně zvyšuje radost našich klientů ze svého domu. V červnu jsem Vám ukázal prvé tři koupelny. A dnes mám pro Vás další tři. A opět naprosto mimořádné. 🙂

Koupelna CERAL

Pokud bych ze všech koupelen měl jednu vybrat jako svůj typ, pak to bude Ceral. Úžasné velkoformátové šedé dlaždice naprosto nadčasové, které budou nádherné vždy. Doplněné dlažbou imitující teplé dřevo ve svém výsledku působí naprosto senzačně. Skříňku pod umyvadlo lze dobře zvážit i bílou. Skvělý moderní sprchový kout a elegantní keramika celkový dojem umocňují.

Koupelna VENTOSA 

Hodně radosti přinese také koupelna VENTOSA. Základem je velkoformátový obklad zdařile imitující ušlechtilý mramor ovšem s vysokou odolností keramiky. Skvělý obklad doplňuje výborná dlažba s dekorem dřevěných fošen. Tmavý odstín dřeva navozuje uklidňující atmosféru a dává v kontrastu vyniknout výbornému obkladu. Svíčky na vanu a atmosféra relaxace bude dokonalá.

Elegance sprchového koutu a bílé keramiky vše nádherně podtrhuje.

Koupelna TAVILO

Vrcholem této série je koupelna TAVILO. Světlé uklidňující dřevo doplňuje nádherný obklad vytvořený z portugalského lidového motivu. Výsledek naprosto unikátní. Nadčasová silně elegantní koupelna. Zároveň výborné místo pro relaxaci a uklidnění mysli.

Opět je samozřejmostí nejvyšší úroveň sprchového koutu, kde nepoužíváme sprchovou vaničku. A také v této koupelně je použita vysoká kvalita sanitární keramiky a baterií.

Stále senzační cena

V prvé sérii jsem Vám představil koupelny, které je možné realizovat za běžné standardní ceny obsažené v domech ES. I v této druhé sérii přivážíme materiál přímo od výrobců za výborné ceny. U těchto třech představených koupelen se cena domu zvýší o 20.000,-Kč případně splátka za dům o 60,-Kč měsíčně. Ano, opravdu o šedesát korun. 🙂 Počítáno jako vždy při referenční splátce 40 let.

Věřím, že Vás další tři skvělé koupelny potěšily tak, jak potěšily mne. A už se těším až Vám představím závěrečnou zcela mimořádnou sérii.

Váš David Mencl