Na počátku jsme si všimli, jak luxusní koupelny vycházejí při nákupu v Portugalsku mnohem levněji. Jak i ty nejlepší materiály jsou tam dostupné a stejné v Česku stojí třikrát tolik. Zatoužili jsme najít možnost, jak svým klientům přinést tuto kvalitu za španělskou a portugalskou cenu.

Dnešním třetím dílem zakončíme seriál nových úžasných koupelen, které pro Vás připravila má kolegyně Martina Zahradníková. Kdo jste četl prvý a druhý díl tohoto seriálu, sledoval jste mimořádnou cestu. Jak jsme v ES vynechali dovozce, jeho obrovské marže a dokázali přímým dovozem a velkou objednávkou pro Vás přivést luxusní koupelny za 1/3 ceny. Sledovali jste cestu, jak se mimořádné a luxusní koupelny staly pro Vás dostupnými.

Koupelna Lagos 

Nádherná koupelna pro milovníky velkých formátů a čistoty. Podlaha skvěle imitující mramor. A úžasné velké formáty v matu na stěnách. Volně stojící vana ideálně před velkým francouzským oknem. Nádherná oslava čistoty a radosti z lázně. Takto provedená koupelna je naprosto nadčasová a moderní bude i za 60 let.

Koupelna Lagos zvýší základní splátku Vašeho domu o 200,-Kč.

Koupelna Faro

Faro je moje naprostá srdeční záležitost. Když bych dnes dělal koupelnu, bude to tato. Velké formáty. V základu matná světle šedá. Doplněná nádhernou a naprosto mimořádným obkladem kombinující modrou, šedou a kovový nádech. Vše na podlaze skvěle imitující světlé dřevo. Nádhera. Do takové koupelny chci každé ráno přicházet. 🙂

Koupelna Faro, zvýší základní splátku Vašeho domu o 360,-Kč.

Koupelna Tavira

Tavira pro milovníky mramoru a vysokých lesků. Mramor jako kámen je velmi choulostivý. Mramorové koupelny však mimořádně krásné. Cesta je ve skvělém obkladu s věrně mramorovým vzhledem. V tomto provedení však dostáváte kvalitu a trvanlivost keramiky a nádheru bílého mramoru.

Koupelna Tavira zvýší základní splátku Vašeho domu o 360,-Kč.

Jsme z tohoto našeho projektu naprosto nadšeni. Činí nám obrovskou radost umožnit našim klientům nádherné koupelny za normální dobré peníze. Těšíme se, jak Vám Vaše koupelna každé ráno vykouzlí Vás prvý úsměv tohoto dne. Pro tento pocit svoji práci milujeme.

Hezké dny Váš David Mencl